Veškeré informace, které zadáváte při vyplňování formuláře, považujeme za citlivé. Neprodáváme je třetím stranám, takže vás nebude kontaktovat žádná další společnost bez vašeho souhlasu. Vše, co nám povíte, zůstává mezi námi. Pokud se rozhodnete požádat o vymazání vašich údajů, vyhovíme vám.

Naši zpracovatelé, aneb kdo má k vašim údajům přístup a jaké služby k tomu využíváme:

Náš tým poskytuje návštěvníkům a uživatelům našich produktů zákaznickou a technickou podporu. Pro interní a e-mailovou komunikaci s návštěvníky využíváme služby společnosti Google, pro chatovou komunikaci nástroj Smartsupp a také nám občas píšete o pomoc přes sociální síť Facebook. Na správu e-mailů a na zálohování kontaktů a firemních dokumentů používáme službu Google. Naše účetní doklady zpracováváme v účetním programu Premiér, s licencí vlastněnou mateřskou společností NeoTax. Data jsou ukládána na vlastním serveru, spravovaném společností Clientigent, s.r.o. Servery, hosting, databáze a zálohování a správa databází jsou poskytované společnostmi OVH a ProfitBricks. Stránka je zabezpečena HTTPS protokolem. Pro platby využíváme platební bránu České spořitelny, a.s. (Global WebPay), bankovní online převody prostř. společnosti GoPay, s.r.o., PayPal, Inc. Platby prostř. prémiové SMS zabezpečuje společnost Advanced Telecom Services, s.r.o. Pokud platíte bankovním převodem, peníze posíláte na náš bankovní účet ve FIO bance. Přístup k vašim komentářům, e-mailům a zprávám se žádostí o pomoc při zpracování formulářů má tým kolegů zákaznické podpory, kteří se řídí přísnými pravidly pro práci s daty. Ještě jednodušeji: k vašim údajům se nedostane nikdo, kdo není oprávněn a bez důvodu, čímž je myšlena např. žádost uživatele o kontrolu formuláře.

Abychom lépe porozuměli chování návštěvníků našich webových stránek a uživatelů našich služeb a mohli jim tak připravovat ty nejlepší služby, využíváme službu Google Analytics od společnosti Google, Inc.

A abychom se ujistili, že vám nabízíme kvalitní služby, zavedli jsme v naši mateřské společnosti systém managementu kvality podle standardů ISO 9001:2008. S podmínkami používání našich služeb se můžete seznámit na našich stránkách www.OnlinePriznani.cz a www.neotax.eu