Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O nás

My, v OnlinePřiznání, vám chceme nabízet jednoduché, srozumitelné služby v oblasti daní. Na rozdíl od většiny takto orientovaných firem se snažíme nudnou a složitou řeč účetnictví přiblížit i těm, kteří se v ní příliš neorientují. Naši online daňovou aplikaci jsme vytvořili tak, aby daňové přiznání zvádl i úplný laik do 15 minut. Více o tom, co děláme, se dozvíte v podrobnější prezentaci .
Co ještě umíme:

Zastupování před finančními úřady
Účetní poradenství
Vedení účetní agendy
Zákaznická podpora

V roce 2013 jsme se stali členem Asociace společenské odpovědnosti. I to nás zavazuje k odpovědnějšímu přístup k naším zákazníkům, kolegům i spolupracujícím partnerům. Pracujeme na tom, aby tato slova nezněly pouze jako marketingová fráze.


Náš společný projekt s Fórem dárců, Daňové přiznání pomáhá®, skutečně pomáhá dobré věci (a tím nemáme na mysli státní rozpočet). Vybrané neziskové organizace získávají peníze formou dárcovské SMS od našich zákazníků, kteří se rozhodnou takto ocenit naše služby. Za tři roky fungování aktivovali DMSky v hodnotě přes 1.600.000 korun. Ty obdrží přímo neziskovky, takže se peníze nikde cestou neztratí.