Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Partnerský program

Líbila by se vám možnost umístit naši daňovou aplikaci na svých stránkách a ješte na tom získat? Přihlašte se zde.

Jsme neziskovka

I tak zdánlivě nepříjemná povinost, jakou je vyplňování daňového přiznání, může pomoct dobré věci. Pro vás máme projekt “Daňové přiznání pomáhá®”, který umožní uživateli aplikace zaplatit za své přiznání zasíláním dárcovské SMSky. Po dobu jednoho roku tak přispívá částkou 30 korun měsíčně. Také získáte (samozřejmě se souhlasem) kontakt na dárce.

Jak na to?

  1. Umístíte link s aplikaci na svých stránkách nebo ho rozešlete mailem dál či s ním naložíte podle svých možností. Jedinou podmínkou je, aby vaše neziskovka měla aktivní DMS.
  2. Poté stačí aplikaci podpořit online kampaní, tiskovou zprávou či požádat své sponzory a partnery o sdílení. Čím více hlav, tím více peněz.
  3. Uživatel po dokončení svého přiznání zašle DMS ve tvaru vytvořeném konkrétně pro vaši neziskovku.

Za 3 roky fungování aktivovali naši uživatelé DMSky v hodnotě více než 1,6 milionu korun. Podělily se o ně Konto BARIÉRY, SOS - dětské vesničky, Baby Klokánci, Linka bezpečí nebo Česká společnost pro AIDS pomoc. Více o projektu Daňové přiznání pomáhá® najdete na stránkách www.darcovskasms.cz.

Jedno z hodnocení partnerů, kteří aplikaci využívají: Projekt “Daňové přiznání pomáhá®” je výbornou ukázkou propojení komerční a neziskové sféry. Nejen že se nám jeho prostřednictvím podařilo získat řadu nových dárců, ale zároveň také přispívá k zvyšování veřejného povědomí jak o činnosti naší organizace, tak o potřebnosti pomoci obecně.
Jana Válková, Specialista pro individuální dárcovství, SOS - dětské vesničky

Máte zájem se přidat? Kontaktujte nás: K. Urbanová, email: kurbanova@neotax.eu.

Jsme firma

Aplikace by se vám mohla líbit jako benefit pro vase zaměstnance, spolupracovníky nebo partnery. Obdržíte vlastní unikátní link, se kterým naložíte podle svých možností.

Možnosti, jak s aplikací pracovat, jsou dvě. V praxi to funguje tak, že uživatel má možnost si zvolit, zda zaplatí 189 Kč firmě, která přiznání zpracovává nebo v rámci projektu "Daňové přiznání pomáhá®" může po dobu 1 roku zasílat dárcovskou SMSku přímo vybrané neziskové organizaci. V případě, že si vybere zaplatit za službu firmě, 10 - 25 % částky vám vyplatíme jako zprostředkovatelskou provizi.

Jak na to?

  1. Umístíte link s aplikací na svých stránkách nebo využijete vlastní komunikační kanály a nabídnete tak aplikaci dál.
  2. Typický příklad užití jsou společnosti, které pracují s obchodními zástupci (pojišťovny, distributoři, atd.)
  3. Pro vaši kontrolu dostanete po každém zaplaceném přiznání notifikační email

Máte zájem se přidat? Kontaktujte nás: K. Urbanová, email: kurbanova@neotax.eu.

Jsme portál

Píšete o daních a financích a chtěli byste doplnit texty o praktickou daňovou kalkulačku? Nebo máte navštevovaný web? Vaši čtenáři se tak hned dozví, kolik zaplatí nebo naopak ušetří na daních. Daňové přiznání mají hotovo za chvilku a vy vyděláno v rámci našeho partnerského programu.

Jak na to?

  1. Umístíte link s aplikací na svých stránkách nebo využijete vlastní komunikační kanály a nabídnete tak aplikaci dál.
  2. Uživatel si zpracuje daňové přiznání a zaplatí poplatek. My vám z každé platby vrátíme 10 - 25 % jako zprostředkovatelskou provizi.
  3. Pro vaši kontrolu dostanete po každém zaplaceném přiznání notifikační email.

Máte zájem se přidat nebo potřebujete více informací? Rádi zodpovíme vaše další otázky: N. Žitková, email: nzitkova@neotax.eu.

Obchodní podmínky pro partnery AffilBox jsou k nalezení ZDE.